Contact

Om du ønsker å sende oss musikk, gjør det via DISCO. Det er veldig lett! Bare følg denne linken: DISCO INBOX

simen

Simen Herning

simen@act.as
+47 930 65 442

CEO & Manager

lasse

Lasse Kinden Endresen

lasse@act.as
+47 482 50 236

Agent

Espen_web.png

Espen Overskeid

espen@act.as
+47 959 45 617

Agent / Promoter

charlotte_act.png

Charlotte Öqvist

charlotte@act.as
+47 402 46 628

PR manager

ann.png

Ann Bengtsson

ann@act.as
+47 976 20 569

Production manager

IMG_4764.jpg

Ask Frederik BErg

ask@act.as
+47 915 90 301

Label manager

1500w.jpg

Oda Kristine Stormoen

oda@act.as
+47 479 50 075

Manager assistant

Finn oss

Du finner oss i Christian Krohgs Gate 2, sentralt i Oslo.

Fakturaadresse:
Live: ACT Concerts AS
Label: ACT Creative AS
Management: ACT Talent AS

Pb. 9426 Grønland
0135 Oslo

Vi mottar kun EHF-faktura.